×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

STAR Stajyer Araştırmacı Burs Programı

STAR Programı lisans öğrencilerimizin Ar-Ge kültürü kazanmaları, araştırma ekosistemine ilk adımı atmaları ve araştırma yapmaya teşvik edilmeleri amacıyla hazırlanmıştır. Proje tabanlı araştırma heyecanını toplumun tüm kesimlerine ulaştırmak ve ülkemizde proje yapma çalışmalarının yaygınlaşmasına önemli katkılar sağlamak amacıyla STAR Programı lisans öğrencileri için bir kez daha 4 Ekim 2021 tarihinde katılıma açılıyor.

Proje listesi: https://star.tubitak.gov.tr/

Başvuru için: https://ebideb.tubitak.gov.tr/giris.htm

 

 

Arel USAM Kış 2021 E-Staj Duyurusu

İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası Stratejik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (Arel USAM) tarafından 01-26 Şubat 2021 tarihleri arasında dört hafta süreli E-Staj planlanmıştır. E-Staj “Uluslararası Politik, Ekonomik, Çevresel ve Güvenlik Üzerine Güncel Gelişmeler” temasıyla, uzaktan eğitim araçları ve online dosya paylaşım uygulamaları ile yürütülecek ve staja 50 öğrenci kabul edilecektir. Staj başvuruları 18 Aralık 2020-15 Ocak 2021 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır.

https://www.arel.edu.tr/duyuru/arelusam-2021-e-staj-basvurulari-basliyor/1592

 

Tarım ve Orman Bakanlığı Staj Seferberliği Projesi Hakkında Duyuru

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığının sorumluluğunda yürütülen “Staj Seferberliği Projesi” kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından üniversite öğrencilerinin staj başvurularına ilişkin duyuru Bakanlığın web sayfasında yayınlanmıştır.

https://www.tarimorman.gov.tr/Duyuru/1243/Tarim-Ve-Orman-Bakanligi-2021-Yili-Staj-Basvurulari.